برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی کدام است ؟

0 امتیاز
306 بازدید
سوال شده 2 ماه قبل در خرید بیمه عمر توسط kamrani96 (4,710 امتیاز)
بهترین بیمه عمر از نظر بیمه مرکزی کدام است ؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

3 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط insurman (1,850 امتیاز)

تمام شرکت های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی می باشند. تفاوت شرکت های بیمه تنها در ارائه پوشش های بیمه ای متنوع می باشد. 
برای خرید بیمه عمر مهم تر از نام شرکت بیمه، تنظیم مناسب قرارداد بیمه عمر می باشد. 
اگر قرارداد بیمه عمر متناسب با نیازهای شما تنظیم شده باشد، در صورت بروز خسارت یا اتمام دوره قرارداد بیمه عمر، می توانید از مزایای بیمه عمر به طور کامل استفاده نمایید. 

برای دریافت مشاوره رایگان خرید بیمه عمر می توانید برروی لینک زیر کلیک نمایید: 
بیمه عمر  = https://www.bidbarg.com

0 امتیاز
پاسخ داده شده 1 هفته قبل توسط اصغری (4,800 امتیاز)

درود و وقت خیر.

    برای خرید بیمه عمر مهم تر از نام شرکت بیمه، تنظیم مناسب قرارداد بیمه عمر می باشد

شرایط عمومی تمام بیمه نامه ها یکی بوده و تفاوتی باهم ندارند و کارشناسان تمام شرکتها صادقانه جهت داشتن آینده ای روشن برای شما در تلاش هستند.

شرایط شخص شما و خواسته های شما در کنار مشاور خوب( یکی از همکاران حقیر) عامل تعیین کننده برای تنظیم بهترین بیمه نامه

شاد و پیروز در پناه حق. اصغری
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید
0 امتیاز
پاسخ داده شده 1 هفته قبل توسط بیمه پاسارگاد (45,650 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

همانطوری که همکاران محترم بنده خدمت تون عرض کردن چهار چوب کلی بیمه های زندگی در تمامی شرکتهای بیمه در ایران یکی می باشد.

اما بعضی از شرکتها با کسب مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران،اقدام به قرار دادن پوششهای مناسب تر برای بیمه گذاران خود نموده اند که تفاوت بیمه نامه را به حد اعلای بهترین خدمات بیمه ای رسانده اند.

در بین این شرکتها،بیمه پاسارگاد پیشگام در ارایه این خدمات و محصولات متنوع بیمه ای بر روی بیمه نامه عمر خود بوده که از سال ۱۳۹۱ با تغییرات عمده ای که در بیمه نامه های خود بوجود آورد،سهم فروش خود و نمایندگان خود را از بازار ایران به بیشترین میزان ممکن ارتقاع داده است.

پوششهای بیمه آتش سوزی منزل مسکونی،غرامت نقص عضو حادثه،هزینه های پزشکی بر اثر حادثه،غرامتهای ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت حق بیمه،بیمه تکمیلی درمان رایگان( در بخش جراحی و بستری) بطور کاملا رایگان،پوشش دادن یکی از استثناعات بیمه نامه های عمر(پوشش فوت در اثر زلزله و یا شورش و اغتشاش)،تخفیف های تمدید یا صدور بیمه های بدنه اتومبیل،جزو امتیازاتی هستند که بیمه پاسارگاد بمدت حداقل ۵ سال هست که بر روی بیمه نامه های عمر وجود داشته و باعث رضایتمندی بیمه گذاران بیمه پاسارگاد گردیده است.

بجز این،احراز سطح یک توانگری مالی این شرکت از سال ۱۳۸۹ نشان از توانمندی این شرکت در این عرصه می باشد.

ضمنا،بیمه پاسارگاد،اولین و تنها شرکت بیمه ای هست که دارای بیمه اتکایی داخلی (بیمه اتکایی ایرانیان) بوده و از این نظر گروه مالی پارس آریان را در زمره گرانترین شرکتهای تاریخ در ایران درآورده است.

موفق و پیروز باشین.
موفق و پیروز باشین. بیمه پاسارگاد،بیمه برتر (به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران) برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه شکایت-از-کارفرما بیمه-درمان-تکمیلی دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری تامین_اجتماعی بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی بیمه-ایران مرخصی-زایمان خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی دریافت-بیمه-بیکاری بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...