برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

آیا پرداخت بیمه برای فرد دارای بیمه خویش فرما که در شرکت کار می کند اجباری است

0 امتیاز
58 بازدید
سوال شده 2 ماه قبل در بیمه اجباری توسط SaiedJavadi (110 امتیاز)
با عرض سلام و ادب

فردی دارای بیمه خویش فرما ماهی یک روز به شرکت ما جهت رسیدگی به امور دفتری می آید.
شرکت ما الزام دارد حتی برای ایشان کارکرد یک روز در ماه را در لیست بیمه درج کند;

آیا مشکلی پیش نخواهد آمد ؟ چرا که بیمه ایشان خویش فرما و بیمه ما اجباری میباشد.

با تشکر فراوان
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط بیمه جو (54,480 امتیاز)
با سلام

بله مشکل پیش می آید . ملاک بیمه اجباری تشخیص داده می شود برای ایشان . بیمه های خویش فرما برای افرادی است که شرایط بیمه اجباری را ندارند .

با تشکر
0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط barzegar_moshaver (4,100 امتیاز)
اگر بیمه اختیاری باشد از زمان اشتغال بیمه اجباری بیمه اختیاری قطع میگردد(اگر قرارداد بیمه اختیاری پایدار)نباشد ولی اگر مشاغل ازاد باشد مشکلی پیدا نمیکند.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی بیمه-مرکزی مستمری-بازنشستگی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار اداره-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی شکایت-از-کارفرما دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر بیمه-ایران شرایط-بازنشستگی خدمات-درمانی مرخصی-زایمان سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی بیمه-خدمات-درمانی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی کمک-هزینه-ازدواج

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...