عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
188 بازدید
سوال شده قبل در بیمه اجباری توسط (140 امتیاز)
با عرض سلام و ادب

فردی دارای بیمه خویش فرما ماهی یک روز به شرکت ما جهت رسیدگی به امور دفتری می آید.
شرکت ما الزام دارد حتی برای ایشان کارکرد یک روز در ماه را در لیست بیمه درج کند;

آیا مشکلی پیش نخواهد آمد ؟ چرا که بیمه ایشان خویش فرما و بیمه ما اجباری میباشد.

با تشکر فراوان
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (54,780 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

بله مشکل پیش می آید . ملاک بیمه اجباری تشخیص داده می شود برای ایشان . بیمه های خویش فرما برای افرادی است که شرایط بیمه اجباری را ندارند .

با تشکر
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (4,100 امتیاز)
اگر بیمه اختیاری باشد از زمان اشتغال بیمه اجباری بیمه اختیاری قطع میگردد(اگر قرارداد بیمه اختیاری پایدار)نباشد ولی اگر مشاغل ازاد باشد مشکلی پیدا نمیکند.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...