برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

2 سال سابقه بیمه تکمیلی داشتم الان بخواهم مجدد بیمه شوم چگونه است

0 امتیاز
66 بازدید
سوال شده 2 ماه قبل در بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوار توسط Saeed.S4 (110 امتیاز)
سلام.من ۲ساله پیش بیمه تکمیلی ایران بودم.۲ سال سابقه تکمیلی دارم..الان میخوام دوباره بیمه بشم باید چیکار کنم؟
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط Dr.mirali (940 امتیاز)
با سلام

باید مجددا از طریق بیمه گذار(شرکتی که در آن مشغول فعالیت هستید) درخواست اضافه شدن به لیست بیمه تکمیلی را بدهید.اگر بیمه تکمیلی قبلی به بیمه جدید متصل باشد(بدون وقفه زمانی) دوره انتظار حذف خواهد شد.
0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط بیمه پاسارگاد (41,670 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

این پرسش شما دو پاسخ داره:

اول اینکه در جایی مشغول بکار شده باشین و اسم تون در لیست بیمه تامین اجتماعی رد بشه،اون شرکت بیمه تکمیلی جاری داشته باشه و با استفاده از قانون حذف و اضافه در اول ماه بعد از استخدام تون که لیست بیمه تون رد شد،اسم شما رو به بیمه تکمیلی خود شرکت بدن تا شما هم اضافه بشی و تحت پوشش قرار بگیری.

دوم اینکه لیست بیمه براتون رد نشه و شما بیمه اختیاری تامین اجتماعی رو داشته باشین،یا اصلا بیمه پایه نداشته باشین.

اون وقت در صورتیکه از نظر مالی در وضعیت مطلوبی باشین،می تونین بدون حتی بیمه پایه،از طریق کمک رسان ایران(sos) ،بصورت خانوادگی تحت پوشش تکمیلی قرار بگیرین.

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی بیمه-مرکزی مستمری-بازنشستگی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار اداره-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی شکایت-از-کارفرما دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر بیمه-ایران شرایط-بازنشستگی خدمات-درمانی مرخصی-زایمان سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی بیمه-خدمات-درمانی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی کمک-هزینه-ازدواج

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...