عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
93 بازدید
سوال شده قبل در بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانوار توسط (110 امتیاز)
سلام.من ۲ساله پیش بیمه تکمیلی ایران بودم.۲ سال سابقه تکمیلی دارم..الان میخوام دوباره بیمه بشم باید چیکار کنم؟
2 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (940 امتیاز)
با سلام

باید مجددا از طریق بیمه گذار(شرکتی که در آن مشغول فعالیت هستید) درخواست اضافه شدن به لیست بیمه تکمیلی را بدهید.اگر بیمه تکمیلی قبلی به بیمه جدید متصل باشد(بدون وقفه زمانی) دوره انتظار حذف خواهد شد.
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (64,570 امتیاز)
دوست گرامی سلام،وقت بخیر.

این پرسش شما دو پاسخ داره:

اول اینکه در جایی مشغول بکار شده باشین و اسم تون در لیست بیمه تامین اجتماعی رد بشه،اون شرکت بیمه تکمیلی جاری داشته باشه و با استفاده از قانون حذف و اضافه در اول ماه بعد از استخدام تون که لیست بیمه تون رد شد،اسم شما رو به بیمه تکمیلی خود شرکت بدن تا شما هم اضافه بشی و تحت پوشش قرار بگیری.

دوم اینکه لیست بیمه براتون رد نشه و شما بیمه اختیاری تامین اجتماعی رو داشته باشین،یا اصلا بیمه پایه نداشته باشین.

اون وقت در صورتیکه از نظر مالی در وضعیت مطلوبی باشین،می تونین بدون حتی بیمه پایه،از طریق کمک رسان ایران(sos) ،بصورت خانوادگی تحت پوشش تکمیلی قرار بگیرین.

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای دریافت مشاوره تلفنی و حل سریع مشکل خود کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...