عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+3 امتیاز
3,057 بازدید
سوال شده قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط
آیا بیمه عمر پاسارگاد مستمری و بازنشستگی دارد ؟
3 پاسخ
+2 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام،
از اینکه بیمه عمر را انتخاب نموده یا درحال تحقیق هستید بسیار خرسندم، در بیمه های عمر سه روش جهت دریافت سود پایانی حاصل شده در بیمه ها بصورت زیر به بیمه گزار پرداخت می گردد:

  1. کل سود حاصل شده بصورت یکجا در سال پایانی نقدا دریافت گردد.
  2.  از محل کل سود پایانی ماهانه به شما حقوق مستمری بدهند (براساس سود بانکی ان زمان) و همچنین اصل پول در صورت فوت به ذینفع یا ذینفعان(هرکسی که خود شخص تمایل داشته باشد ان مبلغ به وی برسد)
  3.  بصورت مشخصی ماهانه از محل کل پول حاصل شده به شخص بدهند تا مدت مشخص.

تمام موارد سه گانه فوق در سال پایانی قابل انتخاب می باشد

+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درودبرشما، بله تمامی بیمه های عمر و سرمایه گذاری دارای بازنشستگی میباشند و شما میتوانید با توجه به نیاز و شرایط خود و با مشاوره گرفتن از متخصص در این زمینه بیمه نامه ای عالی با بازنشیتگی دلخواه داشته باشید.
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
ویرایش شده قبل توسط
سلام و وقت شما بخیر

بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد با هدف ایجاد پس انداز برای آتیه افراد تدارک دیده شده است.

افراد با پرداخت مبالغ ماهانه 30 هزار تومان به بالا می توانند از این بیمه نامه بهرهمند شوند.

در مورد سوال شما باید عرض شود که بیمه عمر پاسارگاد در پایان مبلغ نهایی را به صورت یکجا در ایختیار بیمه گذار قرار میدهد. بیمه گذار و یا بیمه شده با توجه به اندوخته جمع شده میتوانند مبلغ صندوق بیمه نامه را یکجا دریافت کرده و یا با تبدیل به نظام بانکی به صورت مستمری دریافت نمایند.

منظور از نظام بانکی سودی که در پایان مدت و تمام شدن قرارداد بیمه در آن سال بانکهای کشور پرداخت میکنند مورد نظر میباشد.

در صورتی که سوالی داشتید در خدمت شما بیمه گذاران گرامی هستم.

موفق و سربلند باشید.

امیر اولیا = کارشناس بیمه عمر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...