درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
293 بازدید
قبل در بیمه خودرو و دیه توسط (550 امتیاز)
با سلام

   صندوق مبلغ71 ملیون   مابدالتفاوت رو در تاریخ    95/7   به حساب زیان دیده  واریز کرده بیمه ایران هم در تاریخ 95/6 مبلغ دیه رو به حساب زیان دیده واریز کرده  اما من  سال 92 تصادف  کردم.  با توجه به قانون جدید ( تبصره  2  ماده 25  )  و با این شرایط  که گفته شد صندوق اون مبلغ رو از من   مقصر باز یافت میکند   یا  بازیافت نمی کند؟؟؟؟

متشکر از پاسخ گویی شما عزیزان
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (39,870 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

طبق موادي كه فرمودين و با توجه به ماده٦٥ قانون بيمه شخص ثالث حق بازيافت خسارات از شمارو ندارد
-----------------
✳️آیا راننده مقصر گواهینامه یا بیمه نداشته است؟
✳️آیا راننده مقصر از صحنه تصادف فرار کرده است؟
✳️آیا در دریافت و پرداخت دیه تصادفات مشکل دارید ؟
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (17,160 امتیاز)
سلام

دوست عزيز شركت بيمه مبلغي رو پرداخت ميكنه كه در بيمه نامه تعهد كرده و پوشش داده و به شرط اينكه قوانين توسط بيمه گذار هم  رعايت شده باشد،اگر خسلرت وارده بيشتر از پوشش هاي تعهد بيمه باشد

 اعلام ميكنند و خودتون بايد پرداخت كنيد .نوفق باشيد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...