برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

زایمانم در طی قرارداد کار بود آیا کارفرما می تونه قرارداد رو تمدید نکند

0 امتیاز
64 بازدید
سوال شده 2 ماه قبل در مرخصی زایمان توسط santacruz (110 امتیاز)
با سلام.

قرارداد کاری بنده با کارفرمایی که در آنجا کار میکنم تا تاریخ 96/4/15 می باشد. از تاریخ 96/2/16 الی زمان زایمان بعلت عمل سرکلاژ که انجام دادم توسط کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به من مرخصی استعلاجی داده اند. در این شرکت هم 2 سال است کار میکنم و برایم بیمه رد میشود.

لذا در تاریخ 96/4/14 زایمان کرده ام ولی کارفرما به من گفته که دیگر چون زایمان کرده ای و قبل از زایمان هم دو ماه مرخصی استعلاجی رفته ای قراداد جدید نمیبندم و اخراج هستی.

سوالم این است که آیا با توجه به اینکه زایمان بنده در زمانی انجام شده است که هنوز دو روز تا پایان قراردادم مانده بود کارفرما می تواند این کار را انجام دهد و چگونه میتوانم از مرخصی زایمانم استفاده کنم.

با تشکر
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط بیمه جو (54,480 امتیاز)
با سلام

1-کارفرما تا 2 سال بعد از زایمان نمی تواند شما را اخراج کند .

2-به غیر از دورانی که توسط کمیسیون پزشکی استراحت تان تائید شده است  6 ماه دیگر می توانید از مرخصی زایمان و شیردهی استفاده کنید .

3-بعد از ایام زایمان باید به سر کار برگردید .

با تشکر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی بیمه-مرکزی مستمری-بازنشستگی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار اداره-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی شکایت-از-کارفرما دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر بیمه-ایران شرایط-بازنشستگی خدمات-درمانی مرخصی-زایمان سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی بیمه-خدمات-درمانی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی کمک-هزینه-ازدواج

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...