زایمانم در طی قرارداد کار بود آیا کارفرما می تونه قرارداد رو تمدید نکند

0 امتیاز
34 بازدید
سوال شده 2 هفته قبل در مرخصی زایمان توسط santacruz (120 امتیاز)
با سلام.

قرارداد کاری بنده با کارفرمایی که در آنجا کار میکنم تا تاریخ 96/4/15 می باشد. از تاریخ 96/2/16 الی زمان زایمان بعلت عمل سرکلاژ که انجام دادم توسط کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی به من مرخصی استعلاجی داده اند. در این شرکت هم 2 سال است کار میکنم و برایم بیمه رد میشود.

لذا در تاریخ 96/4/14 زایمان کرده ام ولی کارفرما به من گفته که دیگر چون زایمان کرده ای و قبل از زایمان هم دو ماه مرخصی استعلاجی رفته ای قراداد جدید نمیبندم و اخراج هستی.

سوالم این است که آیا با توجه به اینکه زایمان بنده در زمانی انجام شده است که هنوز دو روز تا پایان قراردادم مانده بود کارفرما می تواند این کار را انجام دهد و چگونه میتوانم از مرخصی زایمانم استفاده کنم.

با تشکر

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 هفته قبل توسط بیمه جو (39,440 امتیاز)
با سلام

1-کارفرما تا 2 سال بعد از زایمان نمی تواند شما را اخراج کند .

2-به غیر از دورانی که توسط کمیسیون پزشکی استراحت تان تائید شده است  6 ماه دیگر می توانید از مرخصی زایمان و شیردهی استفاده کنید .

3-بعد از ایام زایمان باید به سر کار برگردید .

با تشکر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه بازنشستگی پرداخت-حق-بیمه بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت مستمری-بازنشستگی لیست-بیمه اداره-کار قرارداد-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه دیه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی حق-بیمه بیمه-اجباری شکایت-از-کارفرما پرداخت-بیمه تامین-اجتماعی حقوق-بازنشستگی مشاغل-سخت تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه مقرری-بیمه-بیکاری بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-سلامت تصادف-رانندگی بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-ایران سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر سازمان-تامین-اجتماعی خدمات-درمانی شرایط-بازنشستگی مرخصی-زایمان اخراج-از-کار هدیه-ازدواج بیمه-بدنه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی محاسبه-دیه بیمه-خدمات-درمانی ارسال-لیست-بیمه کمک-هزینه-ازدواج بیمه-کارگران-ساختمانی بیمه-بازنشستگی حل-اختلاف

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر   بهترین بیمه عمر   samt.tamin.ir    سایت بیمه تامین اجتماعی    مشاهده سوابق بیمه در منزل فیش بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی   سابقه بیمه   استعلام بیمه خودرو   لیست بیمه  تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,
...