عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
47 بازدید
سوال شده قبل در خرید بیمه عمر توسط (110 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط

ادمین : برای دریافت سریع تر و دقیق تر پاسخ سوالات خود را در صفحات مجزا بپرسید

با سلام

۱- من اقدام به خرید بیمه عمر کرده ام. در سایت استعلام بیمه پارسیان با ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه فوت و ماهیانه ۳۶۰ هزار تومان جدول استعلام به من تحویل داده شد. حالا که برگه چاپ شده را به نمایندگی پارسیان داده ام به من میگوید برای ۳۶۰ هزار تومان ماهیانه حداکثر ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه فوت خواهید داشت و برای ۲۰۰ میلیون تومان حدود ۸۰۰ هزار تومان. آیا استعلامی که در وب سایت پارسیان هست اعتبار ندارد؟
 از هر بیمه‌ای که توان برآورد نیاز من را داشته باشد و بتواند بیمه من را تامین کند، با شرایطی که در بالا گفته شد، و نیز بصورت از راه دور و بدون نیاز به حضور (یا حداکثر با یکبار مراجعه به اهواز یا تهران) کارهای بیمه ای من را انجام دهد استقبال میکنم.

ادمین: در صورتیکه چند سوال دارید، برای دریافت سریعتر و بهتر پاسخ خود، هر سوال را در صفحات جداگانه بپرسید تا به صورت جداگانه بررسی و پاسخ داده شود.

سوال دوم: چرا برای خرید بیمه عمر کارگری که سالی دو بار معاینات پزشکی می شود نیاز به معاینات پزشکی می باشد

1 پاسخ
+1 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (62,330 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
دوست گرامی سلام وقت بخیر.

شرایط فروش بیمه های عمر،تابع قانون بیمه مرکزی است.

اگه شما نیاز به غرامت فوت بهر علت بمیزان ۲۰۰ میلیون تومان را داشته باشید باید سالانه ۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان(ماهانه ۶۶۷،۰۰۰ تومان) پرداخت نمایید.

امکان داره که شما بجای حق بیمه ماهانه ۳۶۰،۰۰۰ تومان،ماهانه۳،۶۰۰،۰۰۰ تومان را انتخاب کرده باشین،که خوب سرمایه فوت آن قطعا ۲۰۰ میلیون تومان میشود.

در نظر داشته باشید که بعلت تفاوتی که شرکت های بیمه در ارایه پوشش های بیمه ای به بیمه شدگان خود میدهند( دریافت حق بیمه اضافی بابت پوشش های اضافی)  و یا ( کسر حق بیمه پوشش های اضافی از حق بیمه اصلی)،میزان اندوخته های جداول شان متفاوت است و مقایسه این جداول با یکدیگر (حتی از نظر حق بیمه های یکسان نیز) کاری اشتباه می باشد.

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر،مشاوره رایگان، و یا ثبت نام بیمه نامه جدید میتوانید همه روزه از ساعت ۱۹/۳۰ الی ۱۸/۰۰ تماس حاصل فرمایید.

با تجدید احترام، هومن ادیب زاده،مدیرفروش بیمه های عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد،شعبه دکتر بهشتی تهران
برای مشاوره خرید بیمه عمر کلیک کنید

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...