درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
907 بازدید
قبل در سوابق بیمه توسط (110 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
به مدت 3 سال پشت سر هم از آموزش و پرورش مرخصی بدون حقوق گرفته و در شرکتی مشغول بکار شدم که بیمه تامین اجتماعی بودم و حق بیمه سه سال کامل پرداخت شده می خواستم ببینم این مدت سه سال را چطور می توانم به سابقه خدمتی در آموزش و پرورش اضافه کنم با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (75,780 امتیاز)
با سلام اگر در این مدت در آموزش وپرورش حق بیمه شما واریز نشده یعنی این سه سال مرخصی بدون حق بیمه بودید با مراجعه به کارگزینی محل خدمت وگرفتن نامه برای انتقال سوابق اقدام نمایید درغیر اینصورت اگر در آموزش وپرورش برای این سه سال حق بیمه شما واریز شده نمیتوانید چنین اقدامی نمایید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (42,100 امتیاز)

با سلام

1. اگر صندوق بیمه ای شما در مدت اشتغال در سازمان آموزش و پرورش،تامین اجتماعی باشد، که مشکلی ندارید و این سوابق به محل کار شما اعلام می شود.

2. اگر مدت اشتغال شما در این مدت سه سال دولتی باشد، به راحتی و با درخواست متقاضی و موافقت اداره کارگزینی سازمان آموزش و پرورش، سوابق و کسورات بیمه ای دریافتی منهای حق درمان منتقل خواهد شد.

3. اگر مدت اشتغال شما در این مدت سه سال، غیردولتی و مشمول قانون کار بوده باشد با درخواست متقاضی و با داشتن بیست سال سابقه مشمول صندوق کشوری، و یا با درخواست متقاضی و موافقت کتبی صندوق بازنشستگی خدمات کشوری ، سوابق و کسورات بیمه ای دریافتی منهای حق درمان منتقل خواهد شد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...