برای دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری اینجا کلیک کنید.

در صورت حادثه ناشی از کار آیا می تونم هم از بیمه تامین اجتماعی و هم از بیمه عمر خسارت دریافت کنم

+1 امتیاز
112 بازدید
سوال شده 5 ماه قبل در حوادث ناشی از کار توسط شایان (230 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 5 ماه قبل توسط حسینی
سلام و خسته نباشید خدمت شما قربان من یک سال هست که  بیمه عمر ایران(( بیمه مان)) دارم و شش سال هم بیمه تامین اجتماعی دارم متاسفانه در محل کارم سر ساختمان دستم آسیب دیده و یکی از انگشت دستم تاندوم پاره کرده و دو تا از انکشتم هم بخیه خورده در ضمن بنده بیمه تامین اجتماعی هم دارم و هزینه بیمارستان را با بیمه تامین اجتماعی پرداخت کردم آیا بیمه عمر بنده هزینه بیمارستان را پرداخت میکنه یا نه؟
و بیمه عمر بابت عملی که به دستم شده جدا از این که هزینه بیمارستان کردم خسارتی بابت از کار افتادکی جزئی
 که یکی دو ماه من از کارم موندم و هیچ کونه در آمدی ندارم خسارتی بهم میده یا نه؟
و بیمه عمر بنده بر چه مبنایی خسارت بهم پرداخت میکنه یعنی برای هر بخیه که به دستم خورده خسارت پرداخت میکنه؟

 یا بیمه عمر من هیچ کونه خسارتی را جبران نمیکنه ؟

آیامحل کارم که من درآنجا مشغول کار.کارگری هستم  و دستم درآنجا آُسیب دیده و طبق نظریه دکتر که به من یک ماه استراحت داده آیا شرکت که درآنجا مشغول به کارم حقوق این یک ماه راب هم میده یا نه ؟

درضمن من باید چه اقداماتی انجام بدهم که این یکی دو ماه که خانه نشین شدم و هیچ درآمدی ندارم  هم از بیمه تامین اجتماعی وهم از بیمه عمر خودم خسارت بگیرم ؟

لطفاتمام سوالاتم راجداجداپاسخ بدهیدتابتوانم منظورشماراراجب سوالی که کردم بفهم ممنون ازلطف وزحمتهای شما
سپاس فراوان
حل سریع مشکل شما با مشاوره تلفنی یا حضوری

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 5 ماه قبل توسط بیمه جو (54,540 امتیاز)
با سلام

بیمه تامین اجتماعی را بنده جواب می دهم . در صورتیکه به علت حادثه ناشی از کار استراحت کرده اید با گواهی پزشک معالج و تایید شورای پزشکی تامین اجتماعی می توانید هزینه ایام استراحت در خانه را از تامین اجتماعی گرفته و این ایام به مثابه ایام بیمه پردازی خواهد بود . در صورتیکه آسیبی به شما وارد شده که خوب نشده است در صورتیکه درصد از کارافتادگی شما از 10 درصد بیشتر باشد می توانید از غرامت نقص عضو ، مستمری ازکارافتادگی جزئی یا ازکارافتادگی کلی استفاده کنید  البته احتمالا مشکل بدنی شما خوب شده است و چنین چیزی در مورد شما صدق نمی کند .

بیمه عمر را کارشناسانش باید نظر دهند هر چند شرایط و موارد تحت پوشش هر بیمه عمر با دیگری متفاوت است و باید شرایط بیمه عمر شما (ظاهرا بیمه مان) را دقیقا بررسی کنید .

با تشکر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه پرداخت-دیه شکایت-از-کارفرما بیمه-درمان-تکمیلی دیه حق-بیمه بیمه-اجباری حقوق-بازنشستگی پرداخت-بیمه مشاغل-سخت تامین-اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد مقرری-بیمه-بیکاری تامین_اجتماعی بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی بیمه-ایران مرخصی-زایمان خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی اخراج-از-کار محاسبه-دیه هدیه-ازدواج بیمه-بدنه شرایط-بیمه-بیکاری ارسال-لیست-بیمه سن-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی دریافت-بیمه-بیکاری

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.
.

...