در صورت حادثه ناشی از کار آیا می تونم هم از بیمه تامین اجتماعی و هم از بیمه عمر خسارت دریافت کنم

+1 امتیاز
58 بازدید
سوال شده 2 ماه قبل در حوادث ناشی از کار توسط شایان (300 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن 2 ماه قبل توسط حسینی
سلام و خسته نباشید خدمت شما قربان من یک سال هست که  بیمه عمر ایران(( بیمه مان)) دارم و شش سال هم بیمه تامین اجتماعی دارم متاسفانه در محل کارم سر ساختمان دستم آسیب دیده و یکی از انگشت دستم تاندوم پاره کرده و دو تا از انکشتم هم بخیه خورده در ضمن بنده بیمه تامین اجتماعی هم دارم و هزینه بیمارستان را با بیمه تامین اجتماعی پرداخت کردم آیا بیمه عمر بنده هزینه بیمارستان را پرداخت میکنه یا نه؟
و بیمه عمر بابت عملی که به دستم شده جدا از این که هزینه بیمارستان کردم خسارتی بابت از کار افتادکی جزئی
 که یکی دو ماه من از کارم موندم و هیچ کونه در آمدی ندارم خسارتی بهم میده یا نه؟
و بیمه عمر بنده بر چه مبنایی خسارت بهم پرداخت میکنه یعنی برای هر بخیه که به دستم خورده خسارت پرداخت میکنه؟

 یا بیمه عمر من هیچ کونه خسارتی را جبران نمیکنه ؟

آیامحل کارم که من درآنجا مشغول کار.کارگری هستم  و دستم درآنجا آُسیب دیده و طبق نظریه دکتر که به من یک ماه استراحت داده آیا شرکت که درآنجا مشغول به کارم حقوق این یک ماه راب هم میده یا نه ؟

درضمن من باید چه اقداماتی انجام بدهم که این یکی دو ماه که خانه نشین شدم و هیچ درآمدی ندارم  هم از بیمه تامین اجتماعی وهم از بیمه عمر خودم خسارت بگیرم ؟

لطفاتمام سوالاتم راجداجداپاسخ بدهیدتابتوانم منظورشماراراجب سوالی که کردم بفهم ممنون ازلطف وزحمتهای شما
سپاس فراوان

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده 2 ماه قبل توسط بیمه جو (39,360 امتیاز)
با سلام

بیمه تامین اجتماعی را بنده جواب می دهم . در صورتیکه به علت حادثه ناشی از کار استراحت کرده اید با گواهی پزشک معالج و تایید شورای پزشکی تامین اجتماعی می توانید هزینه ایام استراحت در خانه را از تامین اجتماعی گرفته و این ایام به مثابه ایام بیمه پردازی خواهد بود . در صورتیکه آسیبی به شما وارد شده که خوب نشده است در صورتیکه درصد از کارافتادگی شما از 10 درصد بیشتر باشد می توانید از غرامت نقص عضو ، مستمری ازکارافتادگی جزئی یا ازکارافتادگی کلی استفاده کنید  البته احتمالا مشکل بدنی شما خوب شده است و چنین چیزی در مورد شما صدق نمی کند .

بیمه عمر را کارشناسانش باید نظر دهند هر چند شرایط و موارد تحت پوشش هر بیمه عمر با دیگری متفاوت است و باید شرایط بیمه عمر شما (ظاهرا بیمه مان) را دقیقا بررسی کنید .

با تشکر

سوالات مشابه

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه بیمه-عمر قانون-کار بیمه-شخص-ثالث بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری بیمه-بیکاری سابقه-بیمه بازنشستگی پرداخت-حق-بیمه بیمه-مرکزی بیمه-زندگی پرداخت-خسارت مستمری-بازنشستگی لیست-بیمه اداره-کار قرارداد-کار بیمه-اختیاری بیمه-تکمیلی دفترچه-بیمه دیه پرداخت-دیه بیمه-درمان-تکمیلی حق-بیمه بیمه-اجباری شکایت-از-کارفرما پرداخت-بیمه تامین-اجتماعی حقوق-بازنشستگی مشاغل-سخت تامین_اجتماعی بیمه-مشاغل-آزاد بیمه-خویش-فرما بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه مقرری-بیمه-بیکاری بیمارستان-طرف-قرارداد تصادف-رانندگی بیمه-سلامت بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-ایران سود-بیمه-عمر خرید-بیمه-عمر سازمان-تامین-اجتماعی خدمات-درمانی شرایط-بازنشستگی مرخصی-زایمان اخراج-از-کار هدیه-ازدواج بیمه-بدنه سن-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی محاسبه-دیه بیمه-خدمات-درمانی ارسال-لیست-بیمه کمک-هزینه-ازدواج بیمه-کارگران-ساختمانی بیمه-بازنشستگی حل-اختلاف

تماس با ما    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر   بهترین بیمه عمر   samt.tamin.ir    سایت بیمه تامین اجتماعی    مشاهده سوابق بیمه در منزل فیش بیمه تامین اجتماعی

سوال بیمه ای خرید آنلاین بیمه گروه بیمه

*پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند.

حقوق بازنشستگی   سابقه بیمه   استعلام بیمه خودرو   لیست بیمه  تامین اجتماعی

سوال مالیاتی خود را در رابطه با مالیات شرکت ها , مالیات ارزش افزوده , مالیات مشاغل , مالیات حقوق و دستمزد , مالیات عیدی , مالیات حقوق , مالیات پاداش هیئت مدیره , مالیات سنوات , مالیات ارث , مالیات املاک , مالیات سهام , مالیات خودرو , مالیات گمرک ,
...