درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,529 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (75,470 امتیاز)
سلام

در یک واحد کارگاهی تعدادی از کارگران متعاقب چندفقره قرارداد کار مدت موقت یکساله ،چند سالی است که بدون قرارداد کار مکتوب در آن واحد ادامه کار می دهند آیا قرارداد کار این کارگران باکارفرما کما کان موقت خواهدبود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
سلام

با توجه به اینکه کارگران مورد اشاره متعاقب چند فقره قرارداد کار مدت موقت، چند سالی است که بدون انعقاد قرارداد در کارگاه شاغل هستند با در نظر گرفتن تبصره ۲ ماده ۷ قانون کار که مقرر می دارد در کارهایی که طبیعت آنها جنبه مستمر دارد در صورتی که مدتی در قرارداد ذکرنشود قرارداد دایمی تلقی میشود.لذانوع قرارداد کار کارگران یاد شده که سال‌ها بدون وجود قرارداد کار موقت با کارفرما همکاری داشته و ادامه کار داده اند از نوع قرارداد کار دایم خواهدبود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...