دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
444 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط (74,990 امتیاز)
سلام

کارفرمایی علیه کارگر خود در مراجع دادگستری طرح شکایت نموده و از همان تاریخ از ادامه کار وی نیز جلوگیری نموده است آیا کارفرمای مزبور مکلف نیست حداقل پنجاه در صد حقوق وی را به خانواده کارگر پرداخت نماید؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,100 امتیاز)
سلام

تبصره ماده 18قانون کار ناظر به مواردی است که کارگر به سبب شکایت کارفرما توقیف گردیده باشد و به مواردیکه شکایت موجب توقیف نگردیده و نیز به ماده17قانون مرقوم پیدانمی کند.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ    حضور در گپ و گفت
رزرو آنلاین مشاوره مشاور و وکیل بیمه مشاوره آنلاین

.
.
...