درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,722 بازدید
قبل در حقوق ، عیدی ، سنوات و مزایای قانون کار توسط (75,470 امتیاز)
سلام

اختیار تعیین محل کار باکدام یک از طرفین قراردادکار است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
با سلام

تعیین محل جغرافیایی انجام کار باتوافق طرفین می باشد و باتوجه به بند د ماده 10قانون کار ،محل انجام کار باید در قرارداد کار تعیین و تغییر محل کار به کارفرما تفویض شده باشداین شرط معتبر بوده و مخالفتی با قانون پیدا نمی کند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...