درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
327 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (75,470 امتیاز)
پیش بینی دوره آزمایشی در قراردادهای کار مدت موقت و یا انجام کار معین چه صورتی پیدا میکند؟ آیا در قانون کار عنوان قرارداد کار آزمایشی نیز پیش بینی شده است؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (44,700 امتیاز)
با سلام

در قانون کار پیش بینی قرارداد کار آزمایشی نشده است آنچه در ماده 11این قانون آمده درارتباط با اختیار طرفین (کارگر و کارفرما)برای تعیین دوره ای در ابتدای قرارداد بنام دوره آزمایشی کار است .به عبارت دیگر درصورت توافق کارگرو کارفرما بر پیش بینی دوره آزمایشی ، دوره مزبور مقطعی از یک قرارداد کار خواهد بود ، ضمنا باتوجه به امکان قطع رابطه کار در خلال دوره آزمایشی و عدم امکان فسخ از سوی هیچ یک از طرفین در قراردادهای بامدت موقت و یا انجام کار معین ، پیش بینی دوره آزمایشی در اینگونه قراردادها که مستلزم پیش بینی حق فسخ برای طرفین است در قراردادهای مزبور پذیرفته نشده است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...