درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
648 بازدید
قبل در بیمه عمر و سرمایه گذاری توسط (150 امتیاز)
با سلام و تشکر از سایت خوب تون.

من سه ساله که بیمه عمر پرداخت می کنم . با ماهی 30 هزار تومان بصورت شش ماه یکبار پرداخت کرد. بخاطر هزینه های دیگر قادر به پرداخت هزینه بیمه عمر نیستم . اگه بخام پول بیمه سه سالی رو که پرداخت کردم پس بگیرم یا بازخرید کنم بنظر شما به ضررم تموم میشه. خیلی از پولم کسر میشه؟

اگه پنج سال رو پرداخت کنم و دو سال دیگه بازخرید کنم بنظرتون بهتر نیست. ممنون از راهنمایی هاتون.
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (33,930 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ

با سلام

دوست عزیز فسخ بیمه نامه در کمتر از 5سال به دلیل هزینه های بیمه گری و پذیرش ریسک توسط شرکت بیمه با ضرر همراه خواهد بود که این ضرر هر ساله با رسیدن به سال پنجم کمتر خواهد شد(یعنی ضرر فسخ در سال سوم کمتر از سال اول خواهد بود).

اما معمولا بین 5 تا 7 سال برای بیمه گذاران روند رسیدن به سود طول خواهد کشید.

میتوانید برای حل مشکل فعلی خود چند راه رو در نظر بگیرین:

بیشتر شرکت های بیمه ای این امکان رو به بیمه گذار میدن که از سال دوم از حساب برداشت داشته باشن،در صورتی که مسئله بسیار اورژانسی است و سررسید پرداخت شما رسیده است و به هیچ عنوان توانایی پرداخت را ندارید میتونین درخواست بدین تا از همون حساب برداشت و به عنوان حق بیمه مجدد به حساب شما واریز بشه ( در صورت انجام شما در پرداخت و عدم تعلیق بیمه نامه منفعت کسب کردین اما در اندوخته تاثیر مثبتی نخواهد داشت)

اگر زمان سال بیمه ای شما رسیده میتونین درخواست بدین که واریز شما از 6 ماه یک بار به هرماه تبدیل بشه تا دیگه فشاری برای پرداخت روی شما نباشه(در این صورت فشار مالی روی شما کم میشه اما روند سوددهی بیمه ی شما کمتر میشه)

با توجه به موردی که خودتون هم عرض کردین بهتر هست تا 5سال رو ادامه بدین و بیمه از زمان زیان خارج بشه تا شما ضرر نکنین و پولی که جمعا به شرکت بیمه پرداخت کردین رو مجدد پس بگیرین.

مشاور شرکت بیمه سامان
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.
0 امتیاز
قبل توسط (8,730 امتیاز)
باسلام
اگردر تنگنای اقتصادی هستید حتما بیمه خود را بازخرید کنیدمنفی نشود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
–1 امتیاز
قبل توسط (6,000 امتیاز)
با درود دوست عزیز پیرو پست همکارم نگران نباشید پوشش بیمه ای شما محفوظ است  بهترین کار پرداخت حق بیمه با تأخیر مادامی که سیستم فناوران باز است اگر امکانش محیا نشد پس از مدتی اتومات بیمه نامه شما  به روز رسانی میشود و اقساط معوق شما حذف میگردد و با درخواست الحاقیه مبلغ حق ییمه را در حد توانتون تغییر بدید

بازخرید بیمه نامه به هیچ عنوان توصیه نمیشود و ارزش ریالی بیمه های زندگی کمتر از ۱۰سال به نقع شما نیست در توطول این مدت ارزش معنوی که سبب حمایت از شما و خانواده تان را دارد بسیار زیاد است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...