درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
194 بازدید
قبل در سایر توسط (110 امتیاز)
با سلام
من تا آبان سال ۹۲ شاغل بودم.سپس ازین تاریخ تا مرداد ۹۴ بیکار بودم، از شهریور ۹۴ در شهری دیگر و شرکت مهندسی مشاور دیگر با حقوق حدود ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان با سمت مدیرعاملی استخدام شدم (حقوق قبل از بیکاری در شرکت قبل ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده است).لازم به ذکر است که در شرکت قدیم سمت مدیر پروژه داشتم و در شرکت جدید به سمت مدیر عاملی ارتقا پیدا کردم.
با توجه به اینکه در مدت بیکاری من (تا سال ۹۴) ۲ بار طبق قانون به حقوق بازنشستگان اضافه شده، نحوه محاسبه حقوق بازنشستگی من با ۲ سال آخر محاسبه می شود یا ۵ سال آخر؟
با تشکر فراوان
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (90 امتیاز)
در ماده 97 برنامه ششم توسعه برای همه محاسبه دو ساله مصوب شده است

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...