عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
0 امتیاز
770 بازدید
سوال شده قبل در احراز سوابق بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام و ادب . من در شرکتی 5/5 کار کردم که منو بیمه نکردند من خودم 3 ماه انرا از طریق شرکت دیگری گه در ان پارت تایم کار میکردم پرداخت گردم ولی 2 ماه اخر را بنا به وعده شرکت که گفتند بیمه ام میکنند رد نکردم ولی متاسفانه انها هم بیمه ام را رد نکرد در نتیجه 2 ماه بدون بیمه ماندم من هیچ مدرکی دال بر کار کردن در انجا ندارم فقط شهادت اطرافیانم ایا می توانم شکایت کنم بابت این دوماهم  . ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (30,440 امتیاز)
با سلام

شما میتوانید به اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی محل مربوطه مراجعه نموده و با ثبت دادخواست ، مطابق با ماده 148 قانون کار ، کارفرما مکلف به پرداخت بیمه شما می باشد و در صورتی که هیچگونه مدرکی ندارید مطابق با ماده 93 آئین دادرسی کار می توانید درخواست اعزام بازرس به محل کار سابق خود نمائیدو در صورتی که بازرس ، کارکرد شما را تائید نماید مراجع حل اختلاف نسبت به صدور رای مبنی بر پرداخت حق بیمه شما توسط کارفرما اقدام می نمایند.

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح بیمه-سلامت خرید-بیمه-عمر دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه مرخصی-زایمان بیمه-ایران شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-بازنشستگی بیمه-خدمات-درمانی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...