درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
1,880 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط
سلام

سلام. آیا قراردادهای کم قیمت مانند 10 هزار تومان نیز شامل مفاصا حساب بیمه می باشد ؟ آیا معافیتی برای مفاصا حساب بیمه برای قراردادهای با قیمت پایین وجود دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,770 امتیاز)
در صورت موضوع قرارداد بعنوان اجرا کلیه قراردادها مطابق ماده 38 تامین اجتماعی مشمول بیمه و اخذ مفاصا حساب میگردد مگر قراردادهای صرفا خرید و یا فروش کالا و اجناس

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (11,800 امتیاز)
همه قراردادهای شامل ماده 38 باید به سازمان تامین اجتماعی معرفی شوند و تا حالا معافیتی وضع نشده
همین قرارداد 10 هزارتومانی رو بیمه یه ادعاهایی توش میکنه که...

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...