درخواست مشاور متخصص
+2 امتیاز
1,968 بازدید
قبل در مفاصا حساب بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
شرکت پیمانکاری هستیم که قراردادی با کارفرما بسته ایم و برای انجام آن، قراردادی نیز با پیمانکار خارجی که مقیم ایران نیست منعقد کرده ایم

تکلیف اخذ مفاصا حساب و پرداخت هزینه های آن با توجه به اینکه کارفرما با استناد به قانون بیمه اتباع خارجی، کسورات بیمه از ما کسر نکرده چیست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (66,770 امتیاز)
ماده 38 قانون تامین اجتماعی صراحتا اعلام نموده که قراردادهای فی مابین کارفرما وپیمانکار مشمول اخذ مفاصا حساب میباشد

شما بعنوان پیمانکار اصلی و پیمانکار شما بعنوان پیمانکار دسته دوم مکلف به ارایه مفاصا حساب به کارفرمایان خود میباشند اگر قرارداد شما با پیمانکار بصورت ارزی میباشد با درخواست شما از تامین اجتماعی جهت اخذ مفاصا حساب نسبت به تسعیر نرخ ارز از سوی بانک مرکزی ( به در خواست سازمان تامین اجتماعی) در مدت قرارداد اعلام و پس از تبدیل آن به پول رایج اقدام به محاسبه بر اساس نوع پیمان و اعمال ضرایب و در انتها اخذ مفاصا حساب توسط تامین اجتماعی به پیمانکار در خصوص قرارداد فوق میگردد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...