دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
1,339 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام
اینجانب مدت 20 سال حق بیمه پرداخت کرده ام لیکن مدت 10 روز از کل 20 سال کمتر پرداخت شده . می خواهم بدانم آیا حق بیمه بازنشستگی بطور کامل شامل حال من میشود یا نه ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

سلام خیر حقوق کامل به شما تعلق نمی گیرد ولی با توجه به بازنشستگی با 20 سال سابقه شما مشمول ماده 111 قانون تامین اجتماعی می شوید 

ماده ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی

مستمری از کارافتادگی کلی و مستمری بازنشستگی‌ و مجموع مستمری بازماندگان در هر حال نباید از حداقل مزد کارگر عادی کمتر باشد

اطلاعات تکمیلی در :

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی 

شرایط بازنشستگی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.