برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
واتساپ
+6 امتیاز
52,865 بازدید
در لیست بیمه توسط
کارگاه ما دارای معافیت حق بیمه کارفرما تا سقف ۵ نفر می باشد. در لیست دی ماه فراموش کردم حق بیمه کارفرما را ۰ رد کنم و متاسفانه لیست تایید نهایی شده. حالا برای اصلاح لیست باید چه کار کنم؟
2 پاسخ
+2 امتیاز
توسط

سلام. فقط باید جهت دریافت فیش با مبلغ درست به شعبه (باجه دریافت/ واحد درآمد) مراجعه کنید.
در شعبه می توانند با اصلاح مبلغ فیش و چاپ مجدد(بدون ارائه لیست مجدد) برگ پرداخت مشکل را حل کنند.

در ضمن برای آموزش لیست بیمه میتونید به لینک زیر مراجعه نمایید

آموزش گام به گام تهیه لیست بیمه تامین اجتماعی >>

0 امتیاز
توسط (4,100 امتیاز)
باسلام .لیست ارسالی از طریق اینترنت قابل تغییر نبوده ومسولیت ان به عهده کارفرما می باشد ودرموارد خاصی اگر لیست جایگزین جهت اصلاح کارکرد بیمه شده ای باشد که نیاز به غرامت دستمزد دارد به تشخیص واحد درامد شعبه تامین اجتماعی لیست برگشتی(CDجایگزین) دریافت می شود.

اگر بیمه شده ای را از قلم انداخته باشند برای کارگاههایی که بازرسی دارند وبازرس بیمه شده را مشاهده کرده مشکلی از لحاظ سابق نخواد داشت ودرمحاسبات بیلان منظور خواهد شد ولی برای کارگاههایی که ماهیت بازرسی ندارند از طریق ادعای سابقه وتشخیص کمیته سوابق شعبه جهت ایجاد سابقه اقدام میشود وکارفرما بدهکار میگردد.

درحالت کلی اصلاح لیست ارسالی قابل اصلاح درشعبه نمی باشد.جهت اصلاح فیش اگر لازم باشد شعبه فیش اینترنتی را قبل از وصل میتواند اصلاح کند وفیش جایگزین صادر نماید .

البته فیش هم ناشی از اطلاعات ارسالی ریز بیمه شده ها می باشد که اگر ایرادی داشته باشد حتما در لیست هم تاثیر گذار خواهد بودواصلاح به تنهایی فیش مشکلی را حل نخواهد کرد.اگر کارگاه ماهیت حقوقی دارد  وکارفرما دستمزد را کمتر ارسال کرده می تواند لیست مکمل به شعبه از طریق نامه وعلت به شعبه ارسال نماید وقابل دریافت می باشد.

با تشکر

داریوش برزگر

با احترام
برای دریافت مشاوره بیمه اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...