دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
19,209 بازدید
قبل در بازنشستگی و مستمری توسط

با سلام و خسته نباشید . اگر در هنگام استخدام در ادارات دولتی ، شخص سابقه پرداخت حق بیمه داشته باشد ، در این صورت با رسیدن شخص به سن بازنشستگی (60 سال) و داشتن 20 سال سابقه کلی پرداخت حق بیمه ( با احتساب سوابق بیمه ای قبل از استخدام ) ، آیا حقوق کامل 30 روزه به او تعلق می گیرد؟  لطفا" پاسختون رو در مورد بازنشستگی آقایان مرقوم فرمایید. با تشکر 

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (308,610 امتیاز)

سلام با 20 سال سابقه پرداخت بیمه فقط می توانید 20 روز حقوق دریافت نمایید ولی این حقوق نباید از حداقل های وزارت کار کمتر باشد

ماده ۱۱۱ قانون تامین اجتماعی

مستمری از کارافتادگی کلی و مستمری بازنشستگی‌ و مجموع مستمری بازماندگان در هر حال نباید از حداقل مزد کارگر عادی کمتر باشد.

اطلاعات تکمیلی در :

همه چیز در مورد قانون تامین اجتماعی 

شرایط بازنشستگی


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.