عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+2 امتیاز
429 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
من از طریق پرتال تامین اجتماعی همیشه فیش و رسید رو دریافت و اینترنتی پرداخت میکردم.
 اما الان نمیتونم برگ پرداخت مربوط به فروردین رو ایجاد و پرداخت کنم و پیام هایی چون :
گردش حساب بدون بدهي صادر گرديد .لطفا جهت صدور برگه پرداخت جديد اقدام نماييد.
یا به شعبه مراجعه نمایید ارسال میشه برام
آیا این بدلیل تغییر نرخ بیمه در سال جدید و بروزرسانیه ؟؟ و اینکه اگر من بعد از 13 فروردین به شعبه مراجعه کنم این 14-15 روز تاخیر که بخاطر خوده سامانه هست باعث رد نشدن بیمه برای این مدت نمیشه ؟؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط
اگر شما قصد پرداخت حق بیمه سه ماهه اول سال 95 را دارید، نگران اشکالات اینچنینی در سیستم نباشید.
مهلت پرداخت حق بیمه دوره مزبور لغایت خرداد 95 می باشد.
ضمنا شعب سازمان تامین اجتماعی از پنجم فروردین دایر می باشند.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 525 بازدید
+3 امتیاز
3 پاسخ 1,421 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 106 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...