عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+5 امتیاز
765 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
با سلام و خسته نباشید. بنده دارای معلولیت شنوائی و تحت پوشش بهزیستی هستم. تا الان حدود 8 سال است که بیمه تامین اجتماعی هستم و سابقه دارم.

سوال اول : آیا سازمان تامین اجتماعی به بنده، سابقه بیمه اضافه می کند به خاطر پوشش بهزیستی بودن ؟

سوال دوم :آیا برای نوزاد یا زایمان همسرم ، مبلغی پرداخت می شود ؟

با تشکر از شما
1 پاسخ
+3 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (56,700 امتیاز)
با سلام و روز بخیر به شما ،

با پوزش از تاخیر در جوابگویی به سوال شما ، چون سوال شما خیلی خاص بود نیازمند بررسی بیشتر قانون بیمه تامین اجتماعی را ایجاب کرد .

 طبق قانون تامین اجتماعی اشخاص معلول عادی و معلولیت های حاصل از جنگ تحمیلی در هر شغلی باشند برایشان حکم مشاغل سخت قابل اعمال می باشد پس کافیست به شعبه بیمه تامین اجتماعی که در آن در حال بیمه شدن هستید با مدارک مثبته معلولیت خود رجوع نمائید تا مشمول این قانون شوید.

در خصوص سوال دوم، درصورتی که همسر شما  در بیمارستان های تامین اجتماعی وضع حمل نمایند بصورت رایگان این خدماترا برایتان انجام می پذیرد.

موفق و پیروز باشید - مهندس محمدحسین یمکان گز - نماینده 3247 بیمه پاسارگاد- مشاور بیمه ایی شما

سوالات مشابه

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...