درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
101 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط
سلام.بنده طی دوسال کاری درسالهای۸۶تا۸۷ درشرکت تحقیق وگسترش صنایع معدنی پارس کانی مشغول به کار بودم.نظربه اینکه این شرکت در طول این مدت درهرماه فقط۱۰ روزبیمه واریز کرده و کمترین دستمزد رابه بیمه ارسال کرده است.نظربه اینکه بنده ازکارافتادگی داعم شده ام.وباتوجه به اینکه مستمری دریافتیم ،معدل۷۰۰روزپایانی واریزی بیمه میباشد.حال علاوه بر لیست پرداختی موجود در بیمه که ناقص میباشد.فقط کپی یک برگ چک متعلق به حقوق بهمن۱۳۸۷ به مبلغ۱۳میلیون ریال دردست دارم.حال باوجود لیست موجود در بیمه وچک مذکور وامضای حدو۵۰نفرازکارگران درجهت صدق گفتار.د درجهت احقاق حق راهنمایی فرمایید.باتشکر. حسن سردارآبادی
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (54,740 امتیاز)
با سلام

1-برای محاسبه مستمری ازکارافتادگی میانگین 2 سال آخر پرداخت حق بیمه حساب می گردد نه 2 سال اخر کاری !

2-بهتر است به اداره کار مربوطه شکایت کنید .

با تشکر

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (42,460 امتیاز)
با سلام
و در تکمیل نظر کارشناس محترم، دستمزد ملاک محاسبه مستمری از کارافتادگی؛ جمع کل مزد یا حقوق مشمول حق بیمه  شما، ظرف  هفتصد و بیست روز قبل از تاریخ وقوع حادثه ناشی از کار و یا تاریخ تحقق از کارافتادگی؛ تقسیم بر روزهای کارکرد، ضرب در ۳۰ می باشد. بدین ترتیب گمان نمی رود در مبلغ مستمری تاثیرگذار باشد.
شرکت تحقیق وگسترش صنایع معدنی پارس کانی از شرکت های تحقیق و اکتشاف شرکت نفت است که در مناطق نفت خیز فعالیت دارد و یافتن آن از طریق شرکت نفت میسر است.  
شما نمی توانید برای کسر کارکرد ناقص در ماه های اشتغال ادعا کنید، اما می توانید در خصوص حقوق و مزایای پایمال شده در اداره کار حوزه فعالیت آن زمان شرکت مذکور اقامه دعوا نمایید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور تلفنی 24 ساعته . مشاور و وکیل بیمه . مشاور آنلاین

.
.
...