دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+2 امتیاز
397 بازدید
قبل در بیمه درمان تکمیلی توسط
اگر فرد بیماری که فرهنگی است بدون اینکه بخاطر داشته باشد که بیمه تکمیلی اش منقضی شده و کارکنان بیمارستان نیز متوجه این مساله نشده باشند و او را پذیرش کنند و او به مدت حدودا یک ماه و نیم دربیمارستان بستری باشد و بعد از ان فوت کند ایا بعد از گذشت یک سال بیمه تکمیلی به اوخسارت زده و از او طلب خسارت چند میلیونی میتواند بکند؟ ایا چنین چیزی میتواند رخ دهد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (28,470 امتیاز)
با سلام

دوست عزیز مادامی که حق بیمه ها پرداخت میشود و قرارداد بیمه درمان تکمیلی اعتبار دارد.هزینه ها از طریق بیمه تکمیلی قابل پرداخت است. در خصوص شما چون قرارداد تمام شده بود و اقدام به تمدید نکرده اند بیمه تکمیلی نمیتواند هزینه و خسارت را جبران کند. و هزینه های بیمارستان به عهده خودتان است.و شما گفتید که بیمه تکمیلی خسارت زده و طلب خسارت میکند. اینطور نیست .احتمالاً برای بستری آن فرد از طرف شرکت بیمه گر معرفی نامه صادر شده و چون با صدور معرفی نامه هزینه های بیمارستانی با تعرفه های کمتری محاسبه میشود بعد از اینکه بیمه گر متوجه شده که قرارداد تمدید نشده خواستار دریافت هزینه هایی است که پرداخت شده و شما میبایست هزینه را پرداخت کنید.

برای اطمینان باید با بخش رفاه تماس بگیرید و مطمئن شوید که آیا اسم آن فرد در لیست تکمیلی بوده است؟ یا اینکه در فیش حقوقی حق بیمه تکمیلی کسر شده یا نه اگر کسر شده بود قابل پیگیری است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ بهترین بیمه عمر

.
.
...