دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+3 امتیاز
483 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط (130 امتیاز)
گذاشتن دوباره کلمه کلیدی قبل توسط
با سلام و آرزوی توفیق

مسئله بدین شرح است که متصدیان حمل بار به موجب آیین نامه قانون بیمه اجتماعی  رانندگان حمل و نقل بار، ماهیانه حق بیمه پرداخت می نماید و از سوی دیگر این افراد در استخدام شرکت متصدی حمل و نقل هستند و از طرف دیگر به موجب قراردادی که این شرکت با کارفرما دارد، سازمان تامین اجتماعی شرکت را ملزم به پرداخت مبلغ هنگفتی از بابت ماده 38 نموده و کارفرما نیز تسویه حساب نمی نماید

پرسش این است که دریافت دو حق بیمه توسط سازمان تامین اجتماعی ( یکی به موجب قانون بیمه اجتماعی حمل بار و دیگری ماده38 قانون تامین اجتماعی) صحیح است یاخیر؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,520 امتیاز)
باتوجه به اینکه قانون تامین اجتمایی رانندگان حمل ونقل بار ومسافر بین شهری مصوب ۲۸/۲/۷۹وائین نامه اجرایی مصوب ۲۸/۳/۸۰ کلیه رانندگان از ابتدای مهر ۸۰ مشمول قانون تامین اجتمایی رانندگان قرار گرفته ومکلفند حق بیمه مقرر در تامین اجتمایی راسا بر مبنای درامدی که هرساله طبق ماده ۳۵ تامینداجتمایی تعیین ودر مهلت مقرر به تامین اجتمایی پرداخت نمایند ...ایمانی

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.