عضویت در کانال تلگرام بیمه و قانون کار
+1 امتیاز
582 بازدید
سوال شده قبل در تامین اجتماعی توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با سلام

خانمی هستم متولد 1340/7/1 که از تاریخ 1390/9/1 (دو ماه پس از پنچاه سالگی ) سابقه پرداخت بیمه توسط کمیته امداد دارم و در تعدیل نیروی اخیر بیمه اینجانب از اول فروردین امسال (1395) قطع شده است. لذا قصد ادامه پرداخت حق بیمه به صورت خویش فرما  را دارم. لکن در مراجعه به سازمان تامین اجتماعی  اینگونه عنوان شد : با توجه به اینکه در حال حاظر چهار سال و چهار ماه سابقه ثبت شده پرداخت بیمه دارم نمی توانم بصورت خویش فرما حق بیمه را پرداخت کنم. لطفا بفرمایید که به چه طریق میتوانم پرداخت بیمه را ادامه دهم؟
1 پاسخ
0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (11,920 امتیاز)
درودبرشما،وقتی عنوان شده که به طور خویش فرما نمیتوانید ادامه دهید.پس باید از طریق جایی (کارفرما و محل کار) برای شما بیمه رد شود. پیشنهاد بهتری هم میتوانم به شما داشته باشم که برای بازنشستگی خود بیمه عمر را تهیه کنید که پوشش های بیمه ای کاملی هم دارد.

سوالات مشابه

+2 امتیاز
1 پاسخ 756 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 127 بازدید

دسته بندی ها

محبوب ترین کلمات کلیدی

بیمه-تامین-اجتماعی بیمه سوابق-بیمه قانون-کار بیمه-عمر بیمه-شخص-ثالث بیمه-بیکاری بیمه-عمر-و-سرمایه-گذاری سابقه-بیمه پرداخت-حق-بیمه بازنشستگی مستمری-بازنشستگی بیمه-مرکزی پرداخت-خسارت بیمه-زندگی لیست-بیمه قرارداد-کار بیمه-اختیاری اداره-کار شکایت-از-کارفرما پرداخت-دیه دفترچه-بیمه بیمه-تکمیلی بیمه-درمان-تکمیلی حقوق-بازنشستگی بیمه-اجباری دیه حق-بیمه پرداخت-بیمه مشاغل-سخت بیمه-مشاغل-آزاد تامین-اجتماعی مقرری-بیمه-بیکاری بیمه-خویش-فرما تامین_اجتماعی بیمه_تامین_اجتماعی شرکت-بیمه تصادف-رانندگی بیمارستان-طرف-قرارداد بیمه-نیروهای-مسلح خرید-بیمه-عمر بیمه-سلامت دریافت-بیمه-بیکاری سود-بیمه-عمر شرایط-بازنشستگی اخراج-از-کار محاسبه-دیه بیمه-ایران مرخصی-زایمان شرایط-بیمه-بیکاری خدمات-درمانی سازمان-تامین-اجتماعی سن-بازنشستگی هدیه-ازدواج بیمه-بدنه ارسال-لیست-بیمه مستمری-بازماندگان بیمه-خدمات-درمانی بیمه-بازنشستگی شعبه-بیمه-تامین-اجتماعی

تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین سایت   بیمه عمر    سایت سوابق بیمه تامین اجتماعی

خرید آنلاین بیمهگروه بیمه

**پاسخ های ارائه شده توسط کاربران و بازدیدکنندگان بیدبرگ، براساس اطلاعات ارائه شده در سوالات مطرح شده می باشد و نظر شخصی آنها می باشد. بدیهی است نظر دیگر کارشناسان و مشاوران می تواند متفاوت باشد. نتیجه پرونده نیز می تواند با توجه به شرکت و سازمان مربوطه، آیین نامه های جدید و داخلی و مسئول بررسی پرونده متفاوت باشد. هر یک از بازدیدکنندگان و کاربران مکلف هستند شخصا از صحت پاسخ های درج شده از مراجع ذی صلاح اطمینان حاصل کنند. بازدیدکنندگان و کاربران می توانند در صورت مشاهده هرگونه پاسخ اشتباه با بیدبرگ تماس بگیرند یا پاسخ را گزارش دهند و بیدبرگ پس از بررسی و صحت گزارش، اقدامات نظارتی لازم را انجام خواهد داد.

.

...