دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
+1 امتیاز
837 بازدید
قبل در شرکت بیمه توسط
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام با این مسایلی که هراز گاهی تو کشورما پیش میاد،رانت،واختلاص ...چه تضمینی به این شرکت های  بیمه خصوصی هست که سی سال حق بیمه پرداخت کنیم بعدش یه هویی کل شرکت نزنن به چاک جعده یا اصلا بگن این شرکت اصلا مجوز نداشته مثل بعضی از بانکها بعد این که پول مردم رو خوردن میگن مجوز نداشت!
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (56,040 امتیاز)

با سلام ، 

دوست عزیز تمامی شرکت های بیمه از بیمه مرکزی مجوز فعالیت خودشان را اخذ می کنند و بیمه مرکزی ج.ا.ا. حافظ منافع بیمه گذاران محترم می باشد .

از محل تمام حق بیمه های عمر پرداختی شما 35% آن نزد بیمه مرکزی بیمه اتکایی ( یعنی پشتیبان شما ) می گردد تا در زمان بروز هر مشکلی بیمه مرکزی حقوق شما از محل این میزان تامین گردد ، در ضمن در قانون بیمه امده است حتی در صورت ورشکستگی شرکت های بیمه ، حق تقدم با تسویه کردن بیمه های عمر شرکت های بیمه ورشکست شده می باشد ، از طرفی بیمه مرکزی هرساله بسته به شرایط شرکت های بیمه ( میزان فروش بیمه نامه - خسارت های پرداختی - میزان سرمایه موجود ) شرکت ها را بررسی و سطح بندی می نماید و به اطلاع عموم می رساند و شرکت هایی که عدم توانایی دارند را ملزم به تامین مالی می نماید تا بتوانند به تمام حقوق بیمه گذاران خود عمل نمایند و درصورت عدم تامین ان مبالغ امتیاز صدور و فروش بیمه نامه های مربوطه را تا تامین مالی از شرکت بیمه مورد نظر می گیرد .

طبق قانون خیال شما راحت باشد بیمه مرکزی ج.ا.ا  حافظ تمامی منافع شما می باشد.


با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (8,740 امتیاز)
با توجه با اینکه بیش از ده ها تضمين ریز و درست از نوک پا تا سر کله برای بیمه های عمر هست، اما تضمين هیچ چیز صد در صد نیست.
ما حتی با این همه آلودگي و سن و بیماری و تصادف و زلزله و جنگ و ... تضميني برای زنده ماندن نیز نداریم
اما اینجا ایران است و ما ایرانی هستیم و داریم داخل ایران زندگی می کنیم
پس با تضمين و بی تضمين باید از خدمات ایران و ایرانی استفاده کنیم
شما یک یک ماشین بنز پانصد میلیونی هم که بخرید، هرجای دنیا هم که باشید کسی نیست که تضمين کند کسی ماشین شما را ندزدد و یا با شما تصادف نکند اما خیلی ها تضمين می کنند که اگر دزدیدند و یا تصادف کردید جباران خصارت نمایند.
 بهترین کار برای اطمینان و تضمين این نیست که از خدمات و وسایل و ... استفاده نکنید بلکه باید چشمتان را باز کنید و از بهترین شرکت ها و با بهترین تضمين ها استفاده کنید.
در ضمن بازار بیمه و سود در ایران آنقدر خوب است که باید دیوانه باشد کسب که می تواند پول هنگفتی بردار و برود بجایش نماند سود بیشتری نکند.
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.

مشاوره های مشابه

انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. تنظیم لایحه و دادخواستخرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.