درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
118 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
سلام،

اگر شرکتی مشمول تبصره 4 ماده 186 مالیات های مستقیم باشد، آیا با معرفی یک نماینده در هیئت مدیره یک شرکت دیگر می تواند عضو شود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,380 امتیاز)
سلام. عضویت در هیئت مدیره شرکت دیگه مشکلی نخواهد داشت، هرگونه آگهی تغییرات خود شرکت مستلزم دریافت مفاصا حساب از اداره مالیاتی است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (3,260 امتیاز)
سلام

تبصره ۴ ماده ۱۸۶ اعمال تغییرات جهت شخص حقوقی که فاقد فعالیت شناخته شده رو تا دریافت مفاصا حساب ممنوع کرده.

اینکه این شرکت وارد اعضا هیات مدیره شرکت دیگر شود منع قانونی از این منظر ندارد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...