درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
29 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط

سلام

  1.  آیا موسساتی که به افراد تحت پوشش بهزیستی خدمات ارایه می دهند از مسثنئات بند ح ماده 139 تبصره 1 ماده 146 مکرر قانون مالیات مستقیم قرار می گیرند؟
  2. آیا شرکت های مستقر در پارک های علم وفناوری جزو مسثنئات ماده 144 تصریح شده در تبصره 1 ماده 146 مکرر می باشند؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید تا بتوانید سوال بپرسید

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...