درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
119 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (160 امتیاز)
اگر شرکت وام از شخص حقیقی دریافت و در همان سالی مالی عودت شود باز هم نیاز به قرارداد مشارکت و ارائه اطلاعات شخص وام دهنده به ممیزان دارایی هست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

بر اساس ماده 102 باید عمل کنید.در صورتیکه وام تانمضاربه باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

بر اساس ماده 102 باید عمل کنید.در صورتیکه وام تان مضاربه باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (2,450 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام
چنانچه بابت وام مذكور هزينه بهره پرداخت شود طبق قانون ماليات ها به عنوان هزينه قابل قبول مالياتي پذيرفته نخواهد شد .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین

.
.
...