دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
70 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط (100 امتیاز)
اگر جواز کسب به نام کسی باشد و دو نفر دیگر در این کارگاه کارکنند در زمان بازدید بازرس اداره مالیات گفته شود که همان یک نفر صاحب جوازکسب دراینجا مشغول به کار است برای کم شدن مالیات بهتر است یا اینکه به اداره مالیات مدرکی ارائه شود که یکی از آن دونفر با صاحب جوازکسب بصورت مشارکت در این کارگاه کار میکنند؟ یعنی به عبارت دیگر معافیت مالیاتی برای دونفر شریک بهتر است یا برای یک نفر؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,220 امتیاز)
سلام.

مطابق با تبصره ۱ ماده ۱۰۱ در مشارکت شرکا حداکثر از دو معافیت می توانند استفاده نمایند. به زوجین هم یک معافیت اعطا می شود. بنابراین دو شریک معافیت بیشتری دریافت می کنند.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...