درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
274 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
باسلام

در شرکتی کار میکنم که قرارداد ساعتی با من بسته شده. در قرارداد ذکر شده است که "حقوق بعد از کسر کسورات قانونی پرداخت خواهد شد". اما متاسفانه مالیات از حقوق کسر نشده و اعلام شده که خود شخص باید اظهارنامه مالیاتی را پر کند.

آیا این رفتار کارفرما جایز است یا میتوان شکایت کرد؟

در صورت ثبت اظهارنامه برای سال های آتی که نوع قرارداد عوض شود و قراردادی سالانه بسته شود آیا باز هم نیاز به ثبت اظهار نامه از طرف بنده وجود دارد یا خیر ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (92,320 امتیاز)
لازمه تکمیل اظهارنامه ثبت نام درسامانه کداثتصادی است که نیازبه مجوز خواهیدداشت

برروی قاعده شرکت ازشما باید ده درصد مالیات مقطوع مطابق ماده 86کند وپرداخت شود

نیازی به شکایت نیست هنگام رسیدگی ازایشان کسر وباجریمه مطالبه میشودپس ایشان رامتقاعد کنید به وظایف قانونی خودعمل نمایند

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...