درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
198 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (140 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
با عرض  سلام

ایا شخصی از خارج برای شما  دلار بفرستد یا پول نقد . این پول مشمول مالیات می شود و ؟ اگز بله چه میزان است.

سوال دیگرم اگر شخصی شرکتی خارجی داشته باشد و درامد حاصل از ان را با شرکت واسطه ای که پول نقد میکنند باز هم مشمول مالیات می شود یا خیر و چه میزان است
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (92,240 امتیاز)
ارسال ریال یاارز خارجی نقد یاغیرنقد اگرمحدود باشد وحالت کمک و هدیه باشد مالیاتی ندارد ودرغیراینصورت مشمول ماده 131واخذمالیات میشود

درمورد سوال دیگه صرف نظر از چگونگی تبدیل وارسال پول هرایرانی باید درآمد یک سال خودرااظهارنماید ومدارک پرداخت مالیات درکشوررا ارائه میدهد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...