درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
85 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (380 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
با تشکر از راهنمایی شما

در خصوص مزایای مذکور در سوال قبلی (کارانه، پاداش صورتهای مالی و ...) حسابدار شرکت جزو پرسنل شرکت نیست و حقوق وی به عهده شرکت دیگری است، لیکن پاداش صورتهای مالی بصورت ماهانه دریافت می نماید. در این خصوص پرداخت مالیات به چه صورت است؟

با تشکر مجدد
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

از هر پرداخت به ایشان باید 10% وفق تبصره ماده 86 کسر کنید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...