درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
41 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
با سلام

سوال در مورد اجاره پارکینگ - ما برای برخی از پرسنل شرکت محل پارک خودرو در نظر گرفته ایم ، محل پارک خودروها از یک شخص حقیقی اجاره شده است که بصورت ماهانه اجاره پرداخت میشود آیا پرداختها مشمول کسورات قانونی بیمه و مالیات می باشد؟

با تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (12,860 امتیاز)
سلام،

مشمول مالیات است اما بیمه خیر، برای مالیات: تبصره 9 ماده 53

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...