برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
5,458 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (30,000 امتیاز)
سلام

ایا نظام مهندسی هم مشمول ارزش افزوده و 169 مکرر هست ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (118,770 امتیاز)
نظام مهندسیی مشمول ارزش افزوده نمیباشد ولی مشمول ماده 169 بوده است که ازتاریخ تیرماه 94 معاف شده اند بااین حال احتیاط کنند و بااداره دارایی محل هماهنگ باشند

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,071 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 832 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 379 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 255 بازدید
سوال شده شهریور 1, 2021 در حسابداری و مالیات توسط haniyeho-o (130 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 428 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 781 بازدید
سوال شده دی 17, 2018 در سایر توسط asgharzarei (120 امتیاز)
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...