برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+2 امتیاز
1,701 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,070 امتیاز)

سلام

آیا قراردادهای پژوهشی با شخص حقیقی معاف از مالیات هستند ؟ مانند بیمه تامین اجتماعی که در بند زیر آمده است:

۴- درمواردی که قرارداد تحقیق و پژوهش با شخص حقیقی (یک نفر یا چند نفر به صورت دسته جمعی) منعقد کار موضوع قرارداد توسط خود شخص یا اشخاص حقیقی به عنوان مجری در حین کار انجام شود ، چون شرایط مربوط به ماده ۳۸ قانون تامین اجتماعی حاصل نمی شود مشمول کسر حق بیمه نخواهد بود .

برگرفته از: روش حسابرسی و محاسبه مفاصا حساب تامین اجتماعی در انواع قرارداد

1 پاسخ
0 امتیاز
توسط
پژوهشی معاف است  شخص فرق نمیکند
سوال شده خرداد 9, 2018 در حسابداری و مالیات توسط (140 امتیاز) آیا شخص حقیقی در قرارداد پیمانکاری با یک شرکت ملزم به ارسال اظهارنامه مالیاتی می باشد ؟

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 800 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,409 بازدید
سوال شده بهمن 24, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,070 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,079 بازدید
سوال شده اردیبهشت 10, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,422 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,726 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,164 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 456 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 1,109 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...