درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
547 بازدید
قبل در مالیات املاک توسط
آیا برای ملک تجاری که بدون دریافت اجاره به همسرم برای کسب واگذار شده و ریالی اجاره دریافت نمیشود میتوان قرارداد مشارکت انعقاد نمود تا از مالیات مستقلات معاف شود؟

 آیا در این صورت باید جواز کسب به نام هر دو نفر باشد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

هر ملکی که در اختیار شخصی به غیر از مالک باشد اجاری محسوب میشود.

برای مشارکت با همسر احتیاج به عقد قرارداد نیست در زمان ثبت نام در نظام مالیاتی اعلام کنید که مشارکت دارید فقط در جریان باشید که در استفاده از معافیت تبصره 1 ماده 101 فقط یک معافیت برایتان محسول میشود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...