درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,471 بازدید
در مالیات املاک توسط
سلام خسته نباشید ایا مبالغ رهنی برای سال 95 معاف هستند ؟ اگر نه به چه صورت است ده میلیون پیش 2میلیون تومان
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (92,320 امتیاز)
معاف نیست ومنصفانه اش مبلغ رهن ۳درصد که به اجاره اضافه میشود
الیته قانونی ۱.۵درصد هم ایراد نمیگیرند
محاسبه مالیات کارسختی است اکر اطلاعات کامل نداشته باشیم

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

در زمانیکه مستاجر میخواهد مالیات اجاره را محاسبه کند مبلغ رهن را نباید محاسبه کند.لیکن مالک در اظهارنامه درامد املاک خودش باید مبلغ رهن و اجاره را محاسبه کند.براساس تبصره 9 ماده 53 مستاجر فقط نسبت به اجاره های پرداختی مکلف به کسر مالیات است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...