باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
5,005 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (19,610 امتیاز)
سلام

 آیا مالیالت اجاره، به مبلغ رهن تعلق میگیرد ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (2,460 امتیاز)
با سلام

مطابق ماده ۵۴ اگر مبلغ اجاره کمتر از ۸۰ درصد دفترچه ارزش اجاری املاک باشد ملاک محاسبه دفترچه ارزش اجاری املاک میباشد بنابراین چون رهن کمتر از ۸۰ درصد دفترچه مذکور میباشد مالیات اجاره مطابق دفترچه محاسبه خواهد شد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
2 پاسخ 996 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...