باز هستیم
0 امتیاز
989 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
باسلام.میخواستم بدانم یارانه دولتی پرداختی به شرکتها و یا مطبوعات مشمول مالیات است؟به استناد کدام قانون؟متشکرم
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (121,730 امتیاز)
مطبوعات که کلا ازمالیات معاف هستند ومنظورازشرکتها راباید دقیقا اعلام فرمایید

درهرصورا کمکها به مطبوعات ودیگرارگانها به شرط انجام تکالیف قانونی معاف هستند

ماده 139 قانون مالیاتهای مستقیم رامطالعه نمایید

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 414 بازدید
سوال شده اسفند 5, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
0 امتیاز
1 پاسخ 2,299 بازدید
سوال شده دی 6, 2019 در حسابداری و مالیات توسط etg (220 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 767 بازدید
سوال شده دی 27, 2019 در حسابداری و مالیات توسط etg (220 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 144 بازدید
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...