دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
49 بازدید
قبل در معافیت مالیاتی توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام

وقت بخیر  یه مبلغ علی الحسابی به کانون کارشناسی دادگستری بابت بحث شکایت یکی از کارمندان باید پرداخت بشه.آیا مشمول مالیات میشه؟ و مبلغ هم دقیق مشخص نیست.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (13,900 امتیاز)
سلام

مشمول مالیات و بیمه نمی باشد نمی باشد. زیرا کارشناس رسمی دادگستری پیمانکار نمی باشند که مشمول بیمه بشوند مالیات تکلیفی ماده 104 هم که حذف شده است.

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...