باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
2,041 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
با سلام

من کارمند یک اداره دولتی هستم، می خواستم بدونم اگر با یک شرکت خصوصی قرارداد انجام خدمات مشاوره، طراحی و اجرا در رابطه با یک پروژه فنی ببندم، با توجه به اینکه من هیچ کد اقتصادی در سازمان مالیاتی ندارم، بعنوان یک شخص حقیقی به من بابت این قرارداد مالیات تعلق می گیرد؟

با تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)
بستگی به اون شرکت داره، اول از همه اینکه اگر چیزی رد نکنه و یا ثبت نکنه خیر ولی اگر ثبت کرد قرارداد شما مشمول کسورات قانونی و مفاصا حساب میشه از جانب اون شرکت و اینکه شما نیز مشمول مالیات بر اساس ماده 131 میشید.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,885 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,391 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 674 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 776 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,504 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 600 بازدید
سوال شده تیر 19, 2021 در حسابداری و مالیات توسط آمین قیاسی (100 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,181 بازدید
سوال شده اردیبهشت 10, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...