برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
7,283 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,070 امتیاز)
سلام

آیا مالیات بر ارث را موقع انحصار وراثت باید پرداخت یا موقع فروش اموال متوفی ؟ با تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)

مباحث مالیات بر ارث از مالیات نقل و انتقال مجزا میباشد این موضوع در تبصره 4 ماده 17 نیز مشخص شده است.

تبصره 4- در مواردی که وراث سهم خود از اموال موضوع بندهای (2)، (4) و (5) این ماده را به اشخاص ثالث یا وراث دیگر انتقال دهند، علاوه بر مالیات بر ارث به شرح این فصل، مشمول مالیات طبق مقررات فصول مربوط خواهند بود.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
سوال شده بهمن 7, 2019 در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز) آیا قانونی برای الزام پرداخت زکات و مالیات اموال متوفی وجود دارد ؟

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 3,595 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 5,228 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,629 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,852 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,347 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,707 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 404 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,081 بازدید
سوال شده اردیبهشت 10, 2017 در حسابداری و مالیات توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,426 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 3,282 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,438 بازدید
سوال شده فروردین 25, 2017 در حسابداری و مالیات توسط good (140 امتیاز)
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...