درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
388 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

چرا از حقوق اساتید حق تدریس مالیات کسر میشود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (32,470 امتیاز)
حق التدریس نیز مانند سایر درآمد ها مشمول مالیات میگردد البته در ماده 134 آموزشگاه ها از درآمد حق التدریس معاف هستند نه اساتید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...