باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
16,225 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

آیا سال اول کسب شامل مالیات میشود ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,910 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ

معافیت هایی برای سال های اول معافیت در شرایط خاصی در ماده 132 در نظر گرفته شده است اما آیا شما آن شرایط را دارید؟
اگر ندارید شما نیز از سال اول مشمول هستید.

ماده ۱۳۲ قانون مالیات های مستقیم

درآمد ابرازی ناشی از فعالیت‌های تولیدی و معدنی اشخاص حقوقی غیردولتی در واحدهای تولیدی یا معدنی که از تاریخ اجرای این ماده از طرف وزارتخانه‌های ذی‌ربط برای آنها پروانه بهره‌برداری صادر یا قرارداد استخراج و فروش منعقد می‌شود و همچنین درآمدهای خدماتی بیمارستان‌ها، هتل‌ها و مراکز اقامتی گردشگری اشخاص یاد شده که از تاریخ مذکور از طرف مراجع قانونی ذی‌ربط برای آنها پروانه بهره‌برداری یا مجوز صادر می‌شود‌ از تاریخ شروع بهره‌برداری یا استخراج یا فعالیت به مدت پنج سال و در مناطق کمتر توسعه یافته به مدت ده سال با نرخ صفر مشمول مالیات می‌باشد.

مطالب مرتبط:

نحوه محاسبه مالیات اشخاص حقیقی

اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 4,137 بازدید
سوال شده اردیبهشت 2, 2017 در حسابداری و مالیات توسط Tabar (30,180 امتیاز)
+2 امتیاز
1 پاسخ 419 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 868 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 919 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,559 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 263 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 721 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 359 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 836 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 10,772 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 4,991 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...