درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
3,228 بازدید
در سازمان امور مالیاتی توسط (15,200 امتیاز)
سلام

چه زمان بايد معاملات را بصورت تجميع به شرح معاملات كمتر از  10 % مبلغ حد نصاب درج نمود؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,200 امتیاز)
مطابق بند ۴-۵ دستور العمل شماره ۲۰۰/۳۹۵۴ مورخ ۱۳۹۲/۰۳/۰۷ براي خريد هاي تا ميزان ۱۰ در صد مبلغ حد نصاب معاملات كوچك موضوع تبصره يك ماده ۳ قانون برگزاري مناقصات، معاملات مذكور را طي يك سطر در فهرست سه ماهه (فرم شماره ۴) به صورت تجميعي به شرح ((معاملات كمتر از ۱۰% مبلغ حد نصاب))، درج نماييد. در صورتيكه معاملات اعلام شده به شرح فوق از ۱۰% مبلغ خريد ساليانه شما بيشتر باشد ، شما به عنوان مودي داراي ريسك محسوب مي شويد و در اولويت رسيدگي قرار خواهيد گرفت.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...