باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
348 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (19,610 امتیاز)

با سلام 

حقوق پرسنل جزء هزینه ها محسوب می شود یا مالیات تعلق می گیرد؟

1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (60,190 امتیاز)
با سلام و وقت بخیر

بله طبق ماده 148 قانون بند 2 مالیات تعلق می گیرد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 3,834 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...