درخواست مشاور متخصص
+1 امتیاز
254 بازدید
قبل در تامین اجتماعی و قانون کار توسط
سلام آیا سازمان درصورتی که کارفرما اقدام به ارسال صورت مزد افرد شاغل می نماید می تواند بازرس به کارگاه اعزام نماید  ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

+1 امتیاز
قبل توسط
با سلام بله ؛ باستناد ماده 101 قانون سازمان مکلف است ظرف شش ماه ازتاریخ وصول صورت مزد آن را مورد رسیدگی قرار داده ودرصورتی که ازلحاظ تعداد بیمه شدگان ویا میزان مزدوحقوق یا مدت کارکرد اختلافی مشاهده نماید مراتب را به کارفرما ابلاغ نماید.

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...